Bağışıklık Güçlendirme

eylullll09

Kedimde mantar olduğu için bağışıklığını güçlendirmek istiyorum. Tavsiyeleriz var mı?

6 CEVAP

melist35

veterinerlerden vetomune+vetoskin ikilisini kullanabilirsiniz, mantara destek amaçlı en iyi etki gösteren vitamin bunlar. bulamazsanız vmp tablet+somon yağı kullanabilirsiniz.

rose_ryan06

Ben gimcat multivitamin kullanıyorum sadece. Benim kedim de bir süre çok hastalanıyordu, vitamin kullanmaya başladıktan sonra bayağı sağlıklı.

Superisi814

Yogurt , balik yaği, kemik suyu ilk aklima gelenler.
Yoğurt iki kasik kadar fazlasi ishal yapar..

Elifsu17

vets plus ın somon yağı bağışıklığı güçlendiyor, illa bu marka olmak zorunda değil tebii ama somon yağı faydalı, bi bakın derim

abyso_os

Ben vets plusın taurinli kedi vitaminini aldım macun şeklinde. Ümitliyim çünkü içeriği gayet iyi kedim yavru olduğu icin ve mantar tedavisinde yavaş gittiği için her yolu denemeye calısıyorum

asrayildrm

veterinerimiz immuneks önermisti bağısıklığı icin