Kedimin Kanında Enfeksiyon Çıktı Tehlikeli Midir ?

esratanolu

Kedim dün çok halsizdi karanlık bir yerlere girmek bizden uzaklaşmak istiyordu veterinere götürdük bugün ve kanında enfeksiyon olduğunu söyledi çok riskli dedi aynı zamanda kedimizde genetik bir problem var cüce bir kedi ve bağışıklığı düşük yaklaşık 9 aylık ama 3 aylık kedi boyutunda buna benzer bir durum atlatanlar varsa yazabilirmi lütfen

3 CEVAP

Policlal

Merhaba. Benim kediminde kan değerleri oldukça problemli gelmişti. Bağışıklığı güçlü tutmak, takviye kullanmak, hem yaş mama hem kuru mama kullanmak, iyi bir veteriner ile çalışmak ve veterinerin nasıl bir yol planlandığını anlamak gerekli

esratanolu

Maalesef kedimiz öldü :,(

Uslukate

esratanolu başınız sağolsun çok üzüldüm sizin için zor biliyorum ama kan değerleri yanınızdaysa başkaların8 da bilgilendirmek için fotosunu atabilirmisiniz