Acilll

Yaesyo

**arkadaşlar bu yavrucak elimden geldiğince sokakta beslemeye çalıştığım yavrucaklardan bir tanesi .bir kaç gündür sürekli camımda miyavliyor ve hiç susmuyor önceleri çabuk acıkıyor diye düşündüm fakat karnı doyduğu halde yine miyavliyordu . Hamile olduğunu düşündüm ama sonradan arka memesinde bir şişlik olduğunu gördüm ne yapmam gerektiğini bilmiyorum veterinere gidemem zaten kendi kedimin masrafları 500 küsür tuttu. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum nereyi yardımcı olun. **

11 CEVAP

patili

ücretsiz bakan bir gönüllü veteriner bulun internetten ve ona götürün yazık günah o halde bırakmayın. memesindeyse şişlik, tümör olabilir. ölümcül okuyor lütfen ücretsiz bakan bir vet bulun.

Yaesyo

Nasıl bilebilirimki ücretsiz bakacağını
Öğrenciyim çanakkale biga da kalıyorum burada ki veterinerleri bilmiyorum

patili

google dan aratabilirsiniz "Çanakkalede gönüllü veteriner"yazarak

Yaesyo

Baktım yok 4 tane var hepsi özel

ygzkptn

Yapqcqk birsey yok o zaman

Yaesyo

Içim el vermiyor belliki acı çekiyor

ygzkptn

Canakkale anka veterineri ne bakin

Veteriner sokak hayvanına ücret mi alıyormuş? :O

Havanese_Siri

Özel veterinerse alır

Ben ankara'da yaşıyorum 5 veteriner de benden ücret almadı :)

Tsubasa9

Çanakkale Üniversitesinde okuyorsan eğer hayvanlara yardım için öğrenci klüpleri oluyor. Onlar veterinerlerle cüzi miktarlarla anlaşıyorlar. Hemen okulunda bir soruşturma yap derim.