Acilll

Yaesyo

**arkadaşlar bu yavrucak elimden geldiğince sokakta beslemeye çalıştığım yavrucaklardan bir tanesi .bir kaç gündür sürekli camımda miyavliyor ve hiç susmuyor önceleri çabuk acıkıyor diye düşündüm fakat karnı doyduğu halde yine miyavliyordu . Hamile olduğunu düşündüm ama sonradan arka memesinde bir şişlik olduğunu gördüm ne yapmam gerektiğini bilmiyorum veterinere gidemem zaten kendi kedimin masrafları 500 küsür tuttu. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum nereyi yardımcı olun. **

16 CEVAP

yasement

Belediyenin veterineri ucretsiz bakiyor sokak hayvanlarina

ygzkptn

Yasementin dedigi gibi

Yaesyo

Ben ilçede kalıyorum sınavlarıma çok az kaldı merkeze gitme ihtimalimde yok ilçedede belediyenin veterinerligi yok

ygzkptn

Devlet veterinerine götürün

Yaesyo

Öğrenciyim ilçede kalıyorum devlet veterineri dediğin fakülteninmi oluyor

ygzkptn

Canakkale anka veteriner klin8gi

yasement

Gida tarim hayvancilik bakanligi vardir ilcenin belki

ygzkptn

Dogru vardir belki

Yaesyo

Bigada kalıyorum anka canakkalede

ygzkptn

Tarim ve hayvancilik bakanligina bakin belki vardir ilcenin

Yaesyo

Orda klinik oluyormu (var gozukuyor)

ygzkptn

Evet

yasement

Oluyor veterinerler ama yine de telefon edip sorun

ygzkptn

Slzede uygun

Yaesyo

Baktım sadece tarım uzerine