Kedilerde Diş Fırçalamak

oscarto

Anket

Evet
(22 oy)
Hayır
(9 oy)
Toplam (31 oy)

Sizce kedilerde diş fırçalamaya gerek var mıdır?

7 CEVAP

Buketbayraktar

Diş bakımı için içme suyuna katılan ürünler var ben onu kullanıyorum

oscarto

Peki Gimcat Denta Tabs'i önerir misiniz?

fatma_nur42

Tabi ki gerek var

Yarenbadem

Gerekli tabiki yaşlanınca dişsiz kalır ayrıca dişi çürüyüp ağrırsa söyleyemez ve fırçalamayıp sonra bi ton diş tedavisi masrafı ödemek mantıklı değil hem kediye yazık zor birşet değil tabi manyak kediler için zor en iyisi fırçalamak kedi psikopatsa başka ağız ürünleri var et tadında macun, ağız temizleyen ödül yemi, oral mama, suya veya mamaya katılan tozlar vs ihmal edilmemeli ve ağzını açıp arada kontrol edilmeli çürük vs varmı diye ağrısa yazık söyleyemez bizim ilgilenip fark etmemiz lazım

Ecemecme

Gimcat denta daha çok ağız kokusunu almaya yönelik mentollu yeşil renk hap gibi bir ödül tableti. Diş fırçalamadaki işlevi görmez.

oscarto

Teşekkürler Ecemecme

Buketbayraktar

Trixie dental care kullanıyorum ben şişede sıvı kullanımı çok kolay oluyor