Hangisi Daha İyi ?

Gogomi

Merhaba arkadaşlar royal kullanıyordum sonrasında kedim yemedi gibi olunca pro plana geçtim yorumlar gğzel diye fakat ilk başta yedi sonra yemedi şuan sanabelle ve bozita almayı düşünüyorum sizce hangisi daha iyi N&d olabilir fakat o biraz daha pahalı gibi geldi çok kararsızım pro plan ve royal için ileride sorunla oluşabileceğini yazmış çoğu kişi artık kedime güvenerek verebileceğim bir mama istiyorum lütfen yardımcı olun 4 /4.5 aylık sarman dişi genel olarak hareketli

8 CEVAP

tyguler

Proplan ben memnun kalmadım güya derma maması tüy dökülneyi azaltıyor diye hiiiiiiçbir işe yaramadı.
Ben uygun fiyatlı olarak şu an felicia kullanıyorum ve memnunum. Tani daha başlayalı 10 gün anca oldu ama kedim sevdi, içerigi iyi (mükemmel değil ama iyi)
Sizin yerinizde olsam nd alırdım fiyat sıkıntı yapmayacaksa. Bozita nın içeriği iyiydi sanırım tam hatırlamıyorum onunda deneyebilirsiniz 1 kglik alıp

Sense05

Royalle proplanı yemeyen bozitayı yer mi bilemedim 🤔 ben hep indirim vakitlerinde nd aldım aromaları değiştirerek, bence 20 30 fazla verin nd deneyin önce. Balıklı olabilir mesela

Gogomi

İçerik olarak önemli benim için , royali yemeğe başladı yine arada veriyorum N&d balıklı sevmedi pek tavuk ve narlı denicem birdaha alıp sürekli de Mamak değiştirmek istemiyorum :( pro planı benim kefim de bayılmadı royali daha çok sevmişti

Buketbayraktar

Gerçek et oranı yüksek olan mamalar tercih edin bütçeniz yetiyorsa nd alın bence brit care ben bir kedide 8 aydır Bi kedide 4 aydır kullanıyorum dışkı sorunu yaşayanlar olmuş deneyebilirsiniz ben hiç yaşamadım. Bozita çok duyuyorum bu ara ama içeriğine baktım taze et yazmıyor kurutulmuş et yazıyor sadece emin olamadım o yüzden. Rc tarzı manalarda şeker vs olduğu için daha kolay yiyorlarmış ama dediğim gibi içerikleri güzel değil. İyi bir mamayı sürekli hale getirerek alışmasını sağlayın bence

Gogomi

N&d tavuk ve narlı almayı düşünüyorum , çünkü pro planı yemiyor :( rc istiyor şimdi mecbur ondan verdim iki gündür

Buketbayraktar

Rc tarzı mamalar abur cubur gibi o yüzden ister ama siz geçiş yapın karıştırarak

aslında pek marka önermeyi de sevmiyorum şu diyo o marka kötü öteki diyo iyi :) ama madem sormuşsunuz söyleyeyim: kedinize gönül rahatlığıyla verebileceğiniz markalardan birkaç tanesi; ND, pro plan, orijen, royal canin, acana, sanabelle, hills....

starthebudgie

Kedinizie içinde mısır,buğday ve gluten olan mama vermeyin.Ve içşnde taze yada kurutulmuş et olsun.Bu tarz mamalar iyidir.