Kilo Almaya Yardım

Ksmsm

Kediye kilo aldırmak için ne yapabilirim.Uygun fiyatlı hangi kuru mamayı alırsam kilo almaya yardım eder.Et haşlama yaş mama vs kilo almaya yardım eder mi?Ek vitamin için uygun fiyatlı ne alabilirim?

8 CEVAP

Buketbayraktar

Öncelikle kediniz gerçekten kilo almalı mu veterinere danışınız mı kaç aylık kaç kilo dişi mi erkek mi? Yapısı ufak oluyor bazı kedilerin. Mamanızı bütçenize göre gerçek et oranı en iyi mamaya göre seçin. Yaş mama yerine evde yaparsanız daha iyi olur tarifler var internette besleyici.

Iremcrk

Balık yağı kullanabilirsin

Ksmsm

Evet kilo alması gerek eskisine göre bayağı zayıf görenler çok zayıf diyor.Dişi ve minyon tipi ama zayıf yinede.Maması dr.sacchi kitten.Gerçek et içeriyor sanırım.MySticde alabilirim.Her gün et yada yaş mama fazla mı gelir yoksa kilo alımı için faydalı mı

Buketbayraktar

Benim 10 aylık erkek kedim var annemin 5 buçuk aylık erkek kedisi ondan daha iri ve bizimki daha zayıf duruyor sanki hiç kilo almıyor sadece boyu uzuyor gibi. Ama veteriner gayet iyi sağlıklı olduğunu söyledi. Zaten kısırlaştırma sonrası kilo almasınlar diye uğraşmak zorunda kalınıyor o yüzden veterinere danışın Bi sağlık sorunu yoksa boşa kilo aldırmayın belki vitamin vs takviyesi önerir sadece

Ksmsm

Yok zaten veterinerde önerdi.Kemikleti ele geliyor.1 yaşından büyük.

Buketbayraktar

O halde ev yapımı yaş mamayla desteklemek en güzeli :)

Elifsu17

Somon yağı iştah açıyor genelde, bi deneyin :)

JulideH

Ev yapımı yaş mama gibisi yok :) en sağlıklısı ve besleyicisi o. Proplan kilo aldırıyor diye biliyorum. Arada haşlama tavuk, tavuk suyu gibi besinler verin. Balık yağı da iştah açıyor. Vitamin takviyesi yapacaksanız veterinere danışmak en iyisi.