Acill

Canann61

Arkadaşlar kedim bugün 3 kez kustu veterinere hemen alıp gittim doktor klinikte kalması gerekiyor dedi 3 gün 7 aylık kedim diş çıkarma zamanından kaynaklı kusuyor olabilir dedi ama ben çok korkuyorum

5 CEVAP

Buketbayraktar

Test vs yapıldı mı peki 3 gün uzun geldi sadece orada tutmak için siz yine de Bi veterinere daha danışın isterseniz

fatmanurxak

Diş çıkarma döneminde bu kadar hasta olan bir kedi hiç duymadım. Hekiminize güvenmiyorsanız mutlaka başka hekimlere danışın, miniginize çok geçmiş olsun

Buketbayraktar

Korkmayın kusmanın kötü olmayan Bi çok sebebi olabiliyor. Mamayı bütün yemesi bile kusmaya sebep olabilir. Diş çıkarma dönemi bebekler gibi oluyor kusma ateş olabilir kötü düşünmeyin

Canann61

Bir şey olmaz dimi kedime çok korkuyorum

Canann61

Pandemiden dolayı gidip gelmesi zor diye heralde 3 gün dedi anlamadım