Reflex,Mystic,Bonacibo Kitten

Ksmsm

Anket

Reflex
(4 oy)
MyStic
(15 oy)
Toplam (19 oy)

Hangisi daha iyi.Tüm mamaları kullanıp memnun olmayan görmedim ama reflexten genel olarak çoğu kişi memnun

12 CEVAP

Orangemars

Ben reflex kullandım daha önce ama şimdi felicia kullanıyorum ve öneririm

Ksmsm

Demek istediğim MyStic ve bonacibo için kötü yorumlar daha çok.Reflex genelde beğenilmiş.Kullanan var mı

tyguler

Sokaktaki hayvanlar için mi mama alacaksınız 1 kedi için mi

Ksmsm

Aslında benim için sokaktaki canlar yada evdeki kedi farketmiyor.Alabildiklerim arasına en iyisini almak istiyorum.

Nadenge

Mystic mamayı neredeyse iki ay kadar kullandım. Dışkısında biraz yumuşama olması dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bence o fiyat aralığındaki en iyi mamalardan biri. Bonacibo da kullandım. Bonacibo’nun kokusu daha tahıl gibi kokuyor Mystic’e göre.

Ksmsm

Reflexte fazla tahıl var ama vitaminler en kaliteli mamalardaki gibi.

İçerik

Balık Yağı, Mısır, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Balık Unu, Mısır Gluteni, Kuru Bira, Mayası, İşlenmiş Hayvansal Protein, Ciğer Aroması, Buğday, Mos (Mannan Oligo Sakkarit), Yucca, Tuz, Balık Aroması, Taurin, Hayvansal Yağ, Pirinç, Kuilaya., KetenTohumu, Beta-Glukan, Bakır, Çinko, Potasyum Klorür, Demir, İyot, Fosfor, Selenyum, Kalsiyum, Sodyum, Kalsiyum Pantotetan ,Kolin, Vitamin D, Vitamin K, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vitamin A

Analiz Tablosu

Sodyum %1,2 , Bakir Sülfat (En Az) 18 Mg/kg, Vitamin A (En Az) 19800 Iu/kg, Vitamin D3 (En Az) 1650 Iu/kg, Vitamin E (En Az) 220 Mg/kg, Vitamin C (En Az) 220 Mg/kg, Taurin 1650 Mg/kg, Ham Protein %37, Ham Yağ %20, Ham Selüloz %3, norganik Madde %8, Hcı'de Çözünmeyen Kül %2, Nem %10, Kalsiyum %1,5, Fosfor %1

Besin Katkı Maddeleri

A Vitamini 16000UI ,D3 Vitamini 1100UI, E Vitamini 500mg, C Vitamini 400mg, Niasin 150mg, pantotenik asit 50mg, B2 Vitamini 18mg, B6 Vitamini 8.1mg, B1 Vitamini 12mg, H Vitamini 1.5mg, folik asit 1.5mg, B12 Vitamini 0.1mg, Kolin klorür 2700mg, Beta-karoten 1.5mg, DL-metiyonin 5000mg, aurin 4000mg, L-karnitin 300mg

Ksmsm

Sokaktakiler için ama iyi bir mama olsun istiyorum

tyguler

Mystic çok fazla şikayet var.
Bonacibo da kristal, taş yaptı deniyir uzun süreli kullanımda.
Genellikle sokaktaki canlılara reflex öneriliyor sanırım. Ben kullanmadım 3ünü de sadece gördüklerimi söylüyorum.
Ben kendi kedime felicia veriyorum.

Ksmsm

MyStic için nasıl şikayetler varki?

tyguler

Mystic kullanan Neredeyse herkes kanlı ishal yapıyor diyor. Reflex normalde pek kişi tek kedi için kullanmıyir tek kediye genellikle biraz daha kaliteli mamalar alınıyor. Ama sokaktakilere onları almak da çok pahalı oluyor onun için reflex alıyorlar genelde

wowgh

Mystic e baktım.Kanlı ishal yorumu değil yumuşak ve cıvık kaka sorunu var denmiş.Ya yeni mama olduğu için yada eski kullanılan mamaya göre fazla et içerdiği için bence.Reflex almak istiyorum vitaminler iyi ama çok fazla tahıl olumca vermek istemiyorum.

minky

Felicianın kilosu 20 TL bu mamalarsa 15 civarı