Kedimin Birden Miyavlamaya Başlaması

aseacr

Merhabalar kedim 5 aylık. Normalde oyuncu hareketli ama sesi soluğu pek çıkmayan bir kediydi. Ama dünden beri sürekli miyavlıyor. Sabaha karşı 5 gibi başladı. Acaba bir yeri mi ağrıyor bir sıkıntısı mı var diye düşünüyorum ama yemeğini yiyor oynuyor hoplayıp zıplıyor tuvaletini yapıyor sonra evin içinde volta atarak miyavlamaya başlıyor uzun uzun. Anlamadım acaba bir derdi mi var?

9 CEVAP

eylullll09

Kızgınlığa girmiş olabilir

tyguler

Kızgınlığa girecek sanırım yavaştan

Buketbayraktar

Yeme içme problemi halsizlik ishal vb bir şey yoksa kesin kızgınlık :)

JulideH

Kızgınlığa girince genelde böyle oluyorlar. Halsizlik yoksa kızgınlıktan dolayıdır.

jingjing

Tebrikler kediniz ergenlige girdi, maalesef kisirlastirana kadar boyle sabaha karsi ara ara miyavlamaya devam edecek , tecrubeye sahiptir

Buketbayraktar

Gece gündüz sürekli bağırmalar hatta tatlı tatlı miyavlama değilde gırtlak nameleriyle miyavlama ama işte o da uykusuz kalıyor gergin ve stresli oluyor annemin 5 buçuk aylık erkek kedisi de şuan o durumda benim kediyle oyalanıyor diye bana bıraktı kaçtı artık:D

aseacr

İlk başta ben de öyle tahmin ettim ama sürekli yapmıyor. Arada gezerken yapıyor. Yürüyüşü duruşu falan da normal. bilemedim kızgınlık mıdır ki :/

aseacr

Halsizlik yok. Diğer problemler de yok çok şükür. Bilmiyorum konuşabildiğini mi fark etti birden :D yoksa cidden kızgınlık mı. Böyle kızgınlık olacaksa sorun yok ara ara yapıyor çünkü. Sadece gece bağırması kötü oluyo :(

aseacr

Evet poposunu kaldırmaya başladı severken kızgınlığa girmiş :((((