Kedim Kısırlaştırdıktan 2 Gün Sonra Kustu.

Patikedili

Bundan 2 gün önce 9 aylık erkek kedimi kısırlaştırdım kısırlaştırdığım günün sabahı öğlen civarı yaş mama verdim akşam da verdim ve hiç bir sorun yoktu gayet herşey çok güzel. Bugün kısırlaştırılmış mama verdim saatler sonra yani sabah 12 de verdim akşam üzeri 4 gibi kustu 1saat sonra gene kustu ve saat akşam 7 buçuk da gene kustu kusması arasında hiç yemek vermedim su bile içmedi. İlk kustuğunda yemek kustu ikincide kahverengi sıvı kustu galiba yediği mamanın rengi gibi 3. Kusmasında pembe kustu. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin veterinere götürmem belediyenin veterinirine götürürüm ama oda pazartesi günü en geç goturebilirim. Narkozun etkisinden mi kustu bilmiyorum

8 CEVAP

Patikedili

Teşekkür ederim

Minikmuezza

Midesi kusmaktan tahris olmus olabilir bu yuzdende midedeki kanamadan dolayi da pembe kusuyor olabilir.yemek kusmuyor oyuzden tehlikeli bir durum olabilir

maxleo234

Veterinerinize götürmenizde fayda var bende erkek kedimi dün kısırlaştırdım eğer 1 gün sonra kusarsa haber verin görüşelim demişti

ezgirem10

sakin olun ben kısırlaştıralı 10 gün oldu bu 10 günün 6 günü hergün kustu daha sonra kiliniğe yatırdık ama ciddi bir şey olmuyor genelde eğer kustuktan sonra normal devam ediyorsa halsizlik acı çeker gibi miyavlama sorunu olmuyorsa yüksek ihtimalle mamadan oluyor kiliniğe yatırdığımız ilk gün aç kaldı burda önemli olan midesini rahatlatmak mamayı çok az verin merak etmeyin açlıktan ölmez midesini dinlendirmeniz lazım

Patikedili

Şimdi uyuyor kusumadan öncede uyuyordu yemek her ihtimale karşı bugün vermicem bilmiyorum inşallah bişey yoktur

ezgirem10

vermeyin ciddi bir şey olduğunu pek sanmıyorum inşAllah yoktur çok geçmiş olsun

Patikedili

Şimdi gene kustu Pembe ve köpüklü off çok korkutuyorum

Ayseenur10

Veteriner hekime gitmelisiniz kesinlikle