Sokaktaki Baktığım Kedi Hasta Gibi Duruyor

busratceken

fotoğrafta görüldüğü gibi kedinin gözünün beyazı hep böyle yarıda ve gözlerini eskisi gibi canlı bir şekilde açamıyor, beyazları kızarmış ve biraz da halsiz gibi. Bu aralar hamile o yüzden çok hareket etmediğini düşünüyodum ama birkaç gündür halsiz gibi. çok fazla kediye bakıyorum ve veterinere götürmek için çok da gücüm yok. ne yapmam lazım? :((

3 CEVAP

minky

Resmi veterinere wp üzerinden atın gözü için damla önerir.Bağışıklığı yükseltin.(ilik suyu kefir yoğurt vs)

busratceken

Teşekkür ederim hemen atacağım

Minikmuezza

Suan bagisikligi dusmus ve hasta buyuk ihtimal.bende sokakta baktigim bir kedide gordum sonradan duzelmisti