Ankarada Veteriner

diablerose

kedimi sahipleneli 3 hafta oluyor. evime yakin bi veterinerde eksik asilarini yaptirdim ancak duzenli olarak bu klinigi tercih eder miyim bilmiyorum. sizin cok memnun oldugunuz veteriner var mi Ankara'da

8 CEVAP

Handelif

Dorukgiller veteriner kliniği
Bir de adını bilmiyorum ama ins adı patiizim sahiplendirme ben kedimi burada kisirlastirdim memnunum

Cook

Bilen bilir 3 aydır 10 15 klinik gezdim ve herkese inatla burayı önermeye devam edeceğim,demetevler veteriner kliniği/ankafoks veteriner kliniği.Sahipleri ve ekipleri aynı ikisinin de,hangisi yakınsa orayı tercih edebilirsiniz.

deniznergis

pethospital var türkiyenin en büyük hayvan hastanesi

kcet

Dost pati veteriner kliniği

diablerose

Dorukgiller ile ilgili hos olmayan yorumlar okudum. o nedenle icime sinmedi. youtube kanallarina ben de arada bakıyorum ancak kendi kedim olunca kanala bakış açım da değişti. kendi kedimin gergin mutsuz korku dolu anlarının videoya çekilmesini istemem mesela

irmtnc3

Dorukgiller veteriner klini hatta YouTube de DOBİDA isimli kanallarıda var videoları da izleyerek ne kadar iyi olduklarını anlayabilirsiniz.

BaharDemirkan

@diablerose acaba neler deniyordu?

diablerose

@BaharDemirkan olumsuz google yorumlarından ve ekşi sözlükteki olumsuz girdilerden etkilendim. bu kötü oldukları anlamına gelmez elbette ancak kötü yorumların etkisi altında kaldım. bir de evcil hayvani olmayanlar bile youtubedan bildikleri icin 5 yildiz vermisler. o nedenle de iyi puanlarini pek referans alamadim. umarım gercekten de cok iyidirler işlerinde :)