Bahar Geliyor, Camlar, Balkonlar Açılacak...

pablopicasso

En üst kat ve güney cephede oturuyoruz.
Klima da bir yere kadar cam, kapı açılacak..

Balkonlar cam ile kapatılmış durumda ancak. Yine de tedirginim.

Sineklik yırtılma ve açılma olasılığı var.

Sizler ne gibi güvenlik önlemi önerirsiniz ?

4 CEVAP

tyguler

File olabilir

Buketbayraktar

Winblocktr var file ama yırtılma kesilme ihtimali olmayan Bi ürün araştırdım ondan yaptırmayı planlıyorum bakabilirsiniz

Rgms

Evet bende merak ediyorum. İçeri doğru açılan, sürgülü kilidi olan ve daha kaliteli telleri olan sineklikler görüyorum. Ankara’da önerebileceğiniz bu tarz sineklik yapan usta var mı?

pablopicasso

File evet ama sürekli hareket halindeki balkon giriş çıkışında pratik olmaz. Ama öneri için teşekkürler.