Gece Kedimin Ayrı Odada Uyuması

balim14

gece uyurken onu ayrı odaya alıştırmak istedik. bazen odada uyutup çıkıyorum ama bazen uyumadığında acıklı bir şekilde ilk başlarda miyavlıyor. sonra uyuyor. ya da gece kalksam hemen sesimi duyup miyavlıyor. onun kapısını açarsak antrede kapı yok direkt yatak odasının kapısına gelecektir. acaba zamanla alışır mı? yatak odasına eşim istemiyor.

4 CEVAP

Kebikec

Bende bunu anlayamadım, eve bir canlı alınmış evlat gibi olması gerekmiyor mu? Odaya gelmesini istemiyoruz, odaya kapatıyoruz vs gibi cümleleri tuhaf buluyorum.

ezgirem10

benim kedim 3 aylık gibi bir süreçte alışmıştı ama sabahları erkenden bağırıyordu sıkıldığı için

TinaTina

Onu başka odaya koymak yerine yatak odasının kapısını kapatsaniz? Hem böylece kedi bir odada kalmaz

balim14

bu sefer yatak odasının kapısında miyavlar. odada olduğu için değil, tek kalmak istemiyor, kapıyı örtsek bile biz odada olduğumuzda sıkıntısı yok şuan.