Kedime Yaş Mama Aldım Ve Yemedi (Kaliteli ) Royel Canın

lesi

yaş mama neden yemiyor?

23 CEVAP

patili

oh ne güzel ben de 5 kutu aldım henüz reçeteli bir yaş mama yiyoruz o bitsin hemen açıcam. kitten için olan tunalı aleoveralı mamasını aldım. bir de somonlu jambonlu. bunları çok seviyolarmış. :))
seninkiler ırksal olarak oburlar zaten. tombik olmasınlar aman :) ♡

kediler

Ama Vet imiz gerçekten öyle biri değil. Kendisi bize çok yardımcı olur ve öyle bir şey asla yapmaz gerçekten. Ama bize royal canin in yavrular ve anne için gereken vitaminleri içerdiğini söylemişti. Ve ayrıca başka yerlere de sordum hepsi royal canin kitten dediler. Ve ayrıca kedilerim de onu diğer mamalara göre daha çok beğeniyorlar.

Havanese_Siri

kuru maması kısırlaştırılmış kedilere uygun ama naturea bence en iyi yaş mamayı üretiyor

kediler

Ama bize vet royal canin kitten önermişti kuru mamada, iyi bir mama değil mi yani? Bazılari iyi diyor. Hatta birkaç yere sordum. Royal canin kitten iyi dediler.

Not: Vet imiz kendi çıkarları için kötü bir mama önermez.

ygzkptn

İyi değil

merinet

ee onun kaliteyle alakası yok ilk hangi mamayı verdiysen onu yer

lesi

ben ilk royal canın verdim

yasement

bazı kediler yaş mama sevmiyorlar pek, sevdiği yaş mamayı bulmak lazım. çok seçici bi kediyse proplan gourmet mamalar var onları sevebilir. animonda kitten cocktail de sevebilir.