Kedime Yaş Mama Aldım Ve Yemedi (Kaliteli ) Royel Canın

lesi

yaş mama neden yemiyor?

23 CEVAP

Havanese_Siri

royal caninin neresi kaliteli

ygzkptn

Lütfen proplan ve royal canın tüketmeyin brit care ve schesir kullanın

Havanese_Siri

Kendi çıkarı için önermiştir. Artık güvenilmiyor veterinerlere.

Veteriner kendi çıkarı için önerirbakın önermiş işte em kalitesiz mama Royal canın bağımlılık yapar

Reyyanhan

Patili schesir ı bugün açtım açar açmaz yedi hepsini . Hemde en minik olan tek başına . Obur olacak pis

ygzkptn

Belki mamayı beğenmemiştir başka bir mama deneyin

Havanese_Siri

neli

Havanese_Siri

brit care, schesir, gimcat, naturea
bu dört markadan birini kullanın

Yorumum neden silindi!

ygzkptn

Başka birisi silmiştir

Havanese_Siri

biri şikayet etmiştir

yasement

Şikayet edilmişsindir :D

lesi

kediler bence şikayet et kendi çıkarı için olabilir

lesi

yorum yazan herkese teşekkür ederim . yazdıklarınız markaları deneyeceğim

patili

royal caninin sadece vetlerin sattıgı reçeteli yaş mamaları güzel. özellikle bir hastalıga öneri olarak verilen yaş mamaları göz ardı etmeyin. royal caninin kuru mama içeriği temiz değil ve market usulü diğer konserveleri sağlıklı değil. biz rc recovery ve hills a/d kullandık. reçeteli mamalar diğer mamalar gbi ömürlük kullanılmadıkları için o anlık iş gördüğü için düzenli mama kullanımı ile bir tutulmamalı. o yüzden kitten rc iyidir vette sarılan reçeteli olanı ama birçok kedi yaş mama sevmez. bakınız benim kedim. 5 yaşına geldi hala dogru düzgün severek yemiyor yaş mamayı. schesir in kitten olanı da çok güzel. özellikle tunalı aleoveralı kitten yaş maması. denemek için alabilirsin.