Sokağa Çıkma Yasağında Veterinere 2 Kişi Gidebilir Miyiz? Gidenler Varsa Yazarsa Sevinirim :)

Mikimik

Sokağa çıkma yasağı

9 CEVAP

fatma_nur42

Veterineri bırak ekmek almaya bile 10 kişi gidebilirsin :)

fatmanurxak

Veterineri arayın haber verin geleceğinizi size tek tek kaşeli izin kağıdı yazsın WhatsApp dan kağıdı atmasını isteyin biz o şekilde gitmiştik.

asrayildrm

biz 3 kişi gittik arabayı babam sürdü yanımda da arkadaşım vardı bizi asla çevirmediler ve baya trafik vardı açıkcası.Veterinerimiz kağıt yazmıştı bize ama kullanmaya gerek kalmadı sizde rica ederseniz kağıt yazıyolar izin sizin ve yanınızdaki kisi için

suledoruk

Ben gitmiştim ama o gün annemin iş yerinden dışarı çıkma izni vardı. Ama veterinerin haberi varsa randevunuz varsa problem olmaz diye düşünüyorum

abyso_os

Teşvik etmek istemem ama haftasonu iş gereği çıkıyorum ve otobüsler falan dolu baya hic kimse sormuyor açıkçası

emreovec

sokağa çıkma yasağını takan mı var isterseniz 5 kişi gidin :)

JulideH

Yok sorun olmaz :)

Mikimik

Teşekkür ederim inş olmaz :)

Mikimik

Teşekkür ederim 🙏