Kedim Bizden Uzaklaşıyor Gibi Hissediyorum

eylullll09

Kedim bir iki gündür bizden uzaklaşıyor gibi hissediyorum. Normalde akşamları bizim yanımızda olurdu. Gündüzleri de sıklıkla kucağımıza gelir kendini sevdirirdi. Ancak bir iki gündür yanımıza gelmiyor gelse bile 1 2 dakika durup gidiyor. Sürekli mutfakta sandalyede takılıyor. Orada uyuyor. Normalde ismini söylediğimizde miyavlar döküp bakardı şimdi yüzünü bile dönmüyor. Çağırdığımızda gelmiyor. Bir derdimi var onu da anlamadım ki :(

6 CEVAP

mihriii

ben de öyle hissediyorum birkaç gündür hep benim yatağımda uyurdu şimdi kandırarak yatağıma alıyorum beraber uyuyalım diye

NSukun

Eğer kısır değilse kızgınlık dönemi yakınsa kizginliga girmek üzere olabilir. Eğer bu soylediklerinize ek iştahsızlık halsizlik varsa hasta olabilir iştahını tuvalet düzenini kontrol edin

eylullll09

@mihrii Evet yatağımdan inmeyen kedim şimdi de yatağa çıkmıyor. Bizimle temastan olabildiğince kaçınıyor.

eylullll09

İştahında ve tuvalet düzeninde bir sıkıntı yok

NSukun

Önemli bişey değildir o zaman yakında düzelir ya da kızgınlığa girer. Fark etmeden canını sikmissinizdir belki tavır yapıyordur benimki sabah geç uyandığımda bile kızıyor bazen

Haceli

Depresyonda olabilir sık sık sevin oynayın iyi gelir