Kısır Mama

baddem

Merhaba kedim 7 aylık kısır. İlk defa kısır mama alacağım ama kararsız kaldım. Veteirner normal markalardan değil veterinerde satılanlardan almamı diğerlerini önermediğini ve çok iyi olmadıklarını söyledi. Sizce ne yapmalıyım?
Ayrıca bildiğiniz güvenilir ve çok pahalı olmayan bir marka varsa önerebilir misiniz?

13 CEVAP

minky

Veterinerde satılan mama ne demek oluyor?hangi marka

baddem

Sağlık için olan seri gibi yani. Daha sağlıklı olduğunu söyledi ama ticari amaç var mı emin olamadım. Ama kedim sanırım normal mamaları daha iştahlı yiyor

minky

Hangi marka ki bu mama

baddem

Adult marka var sadece veterinerde olan. Bir de proplan markasını gösterdi sanırım oda veteriner serisi gibi bir şeydi. Fakat proplanın normal sarılanları için de önermiyoruz dedi. Açıkça sadece veteriner mamaları iyi demeye getirdi yani

mihriii

bozitanın içeriği iyi denemedim ama

baddem

Satılanları*

minky

İçeriğe göre değişir.İçerikte ne yazıyor

tyguler

Ben şu an frlicia kullanıyorum. Deneyebilirsiniz.

tyguler

*felicia kısır somonlu

minky

Eğer bütçe sıkıntınkz yoksa felicia almayın

baddem

İçeriğine bakmadım ama veteriner bağışıklık için iyi olduğunu söyledi

Unabomberr

Adult yetişkin demek marka adı olduğunu sanmam. Size net bir isim veremiyor mu bu mamaların, bir yere not edip araştırın. Çoğu saçmalıyor mama konusunda

pronature kullanıyorum ben çok memnunum