Kedim Kısırlaşması Sonrasi Yarasını Yalıyor

Kedimi bugün kısırlaştırdık yarasını sürekli yalıyor engel olamıyoruz bir sey olur mu acaba

4 CEVAP

ezgirem10

yarasını açabilir enfeksiyon kapabilir yakalık veya ameliyat kıyafeti kullanmanızı öneririm

mihriii

dikişi sökmüştü bizimki zımba attılar sonra yalamasın yakalık takmaya veya üst giydirmeye çalışın

Patikedili

Ben de 2 gün önce kısırlaştırdım deki gibi sürekli yalıyorlar ben sürekli engel oldum yakalık asla takmak istemiyorlar engel ol yalamasın

Yakalığı yok maalesef üst giydirmeye çalışıyoruz onu da giymiyor ne yapabiliriz ki acaba baska cok endiseleniyorum