İç Parazit Damlası Sonrası İshal

mihriii

Merhaba kedime bugün iç-dış parazit damlası(broadline) yapıldı.Şimdi kakasını yaptı ishal olmuş sanırım öncekinde de böyle olmuştu ama pek hatırlayamıyorum hafızam kötü.İnternette paraziti varsa ishal olabileceği yazıyor ama kakasını inceledim bir şey yok.Normal mi ishal olması parazit mi vardır?Veteriner kapalı yarın sabah soracağım.

2 CEVAP

kittenlove01

veterinerim parazit aşısından sonra dışkısının daha yumuşak olabileceğini söylemişti bana

mihriii

@kittenlove01 teşekkür ederimm