Kısırlaştırma Operasyonu Sonrası Erkek Keidmin Traş Edilen Tüyleri Ne Zaman Cikmaya Başlar?

BademSeker

Merhaba herkese, Kısırlaştırma operasyonu sonrası erkek keidmin traş edilen tüyleri ne zaman cikmaya başlar? Bu sekilde enfeksiyon kapar diye korkuyorum ve görünce çok üzülüyorum dayanamiyorum. Cevaplarinizi bekliyroum..

5 CEVAP

Dişi bir kediyi 4 hafta önce ameliyat ettirdim fakat hala çıkmadı. Zamanla çıkacaltır, kediden kediye değişkenlik gösterir

maxleo234

Bende erkek kedimi dün kısırlaştırdım 1-2 ayda eskiye döneceğini düşünüyorum

Zeynepulku

Tüyleri olmadığı için enfeksiyon kapmaz. Uzulmniz gereken bir şey yok, ne zaman çıkacağı belli olmaz.

BademSeker

Cevabınız için teşekkürler. En azından bu konuda deneyimli arkadaşlar kendi kedilerinin tüylerinin ortalama ne kadar sürede çıktığını yazarsa çok sevinirim.

BademSeker

Teşekkür ederim