Kısırlaştırma

kuruvasan

Kedim kısırlaştırma zamanı geldiğinde özel veterinere mi yaptırmam gerek veya belediye veterinere yaptırsam birey olurmu malum fiyatlar biraz pahalı

8 CEVAP

kuruvasan

Benim komşum göndermiş gelip almışlar kısırlaştırmışlar Bende öyle biliyordum

mihriii

sahipli kediye yapmazlar ki

mihriii

belediye veterinerleri yani

Buketbayraktar

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama İstanbul için Fatih hayvan hastanesi var daha uygun fiyata yapıyorlar onun gibi başka yerler de vardır

emreovec

Belediyeler sahipli kedinin diş yapısından anlıyorlar ev kedisi olduğunu. Bir deneyin şansınızı bazen insaflı oluyorlar ama zor.

ezgirem10

imkanınız varsa özel veterinere götürün çünkü ameliyat sonrası iletişimde olmanız gerekiyor bu durumlarda belediye veterineriyle iletişime biraz zor geçersiniz

kuruvasan

Yok ya alıyolar da devlette babamın arkadaşının arkadasi varmis belediyede hatta kendi kedisinide gönderdi ama merakım belediye veterinerine güvenebilirmiyim bazı yerlerde kötü yorumlar okumuştum

kuruvasan

Malesef imkanım yok çalışmıyorum ki daha 16 yaşındayım ailemde pahalı olduğu için yaptırmak istemiyor :(