Yapmayın ! Mer

Findikthecat

Merhaba cevremden ve burdan duydugum bir konudan bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuzki bu aylarda kediler kizginlikta evdekiler ve sokaktakiler. Ve erkek kedi sahiplerinden sunu yapani duydum kedisini sokaga salip ciflestirip geri almak. Siz hic dusunmuyormusunuz o hamile kalan hayvani yapmayin lutfen. Cok buyuk gunaha giriyosunuz o bebeklerin basina gelenler... Sokaklarda perisan oluyola. Sadece kendinizi dusunmeyin. Oh ciflessinde sussun miyavlamayi biraksin sizde rahat edin demi ?
En iyi çozum KISIRLASTIRIN.

6 CEVAP

orhdoner

Katılıyorum size hem hastalık kapıyorlar hem de yavrular telef oluyor dışarda

JulideH

Var böyle ruh hastaları... Çok haklısın.

Buketbayraktar

Bunu yapmayı düşünen yoktur umarım kendi kedisinin de hastalık kapmasj hatta ölümcül olması ihtimali var

emreovec

o kadar haklısın ki..

tyguler

Cidden insanlar evde kala kala ruh hastası olmuş. Allah akıl fikir versin...

Findikthecat

@buketbayraktar malesef buraya yazani bile gormustum...