Yavru Kedi Maması

Mika1881

Arkadaşlar merhaba yavru kedime proplan mama kullanıyorum fakat fiyatları beni biraz zorluyo daha uyguna mama önerebilir misiniz?

13 CEVAP

emreovec

Matisse ya da Bozita. Bunların fiyatına bakın uygunsa. Daha alt olarak da Felicia.

Mika1881

Teşekkürler

starthebudgie

Bozita brit premium sanabelle profine britcare

felicia olabilir

milommm

pro choice kullanırım kedim beğenerek yiyor, şimdiye kadar bi zararını görmedim.

pro choice yavru kedi mama

Bsee07

Yaş mama Whiskas

Mika1881

Çok teşekkürler cevaplarınız için ☺️🙏🏼

Mika1881

Peki önerebileceğiniz bi sayfa var mı mama satın almak için?

ruthiees

bozita kullanıyorum memnunum

chromatica

advance öneriyorum kesinlikle. hem içerik olarak hem de fiyat olarak uygun olduğunu düşünüyorum. bu mamaya geçtiğimden beri oğlumun tüyleri yumuşak ve parlıyor.

Akitanya

Bozita, Brit Care, Prchoice, Felicia, Matisse

tyguler

Ben mamaları trend.yol dan alıyorum. Satıcı luanına da dikkat ederseniz genellikle sıkıntısız geliyor. Ben hiç sıkıntı yaşamadım. Satıcı puanı 9 ve üstü olyrsa daha iyj olur ve ürün yorumlarına da bakın paketleme yorumlarına vs.

Kaanerdogan

‘****** tarafından satılır’ olanları filtreleyip gönül rahatlığıyla alabilirim. Uzun zamandır burada gördüğüm ve aldığım ürünler oradan daha uygun ve hızlı olarak geliyor.