********* Siparisi İst. Avrupa Yakasina Kac Günde Gelir?

onur190707

merhaba. 4 yavru kedim icin reflex mama kullaniyorum kaliteyi bir tik arttirip bonaciboya gecmek istiyorum acaba "t e m i z m a m a" dan verilen siparis stanbul avrupa yakasina kac günde geliyor bilen varmı?

3 CEVAP

emreovec

Bir günde gelir ama araya haftasonu girerse bilemem.

onur190707

********dan pazar gecesi yine kedi mamasi siparisi vermistim gonderen petshop anadolu yakasindan (tuzla) göndermesine ragmen ürün carsamba gelmisti *********nın yeri izmir yaziyor googleda sanirim daha uzun sürecektir. tabi kargo sirketide önemlidir muhakkak ********daki siparisim mng ile gelmisti *********dan yapacagim alisveriste baska bir kargoyu secmem gerekecek sanırım.

onur190707

trendyldan pazar gecesi yine kedi mamasi siparisi vermistim gonderen petshop anadolu yakasindan (tuzla) göndermesine ragmen ürün carsamba gelmisti tmzmamanın yeri izmir yaziyor googleda sanirim daha uzun sürecektir. tabi kargo sirketide önemlidir muhakkak, trndyldaki siparisim mng ile gelmisti tmzmmadan yapacagim alisveriste baska bir kargoyu secmem gerekecek sanırım.