Sokak Kedilerine Mama

Hiilaal

Merhaba bahçede ve kapı önünde beslediğim kediler için mama arayışındayım. 15KG max. 250TL civarı önerebileceğiniz mamalar hangileri?

17 CEVAP

schembri2

Yeni aldım Enjoy 15 kg 140 TL afiyetle yemekteler..

minky

İÇİNDEKİLER: Hidrolize Somon Proteini (%23), Baldo Pirinç, Bezelye, Somon Yağı (%6), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Felicia kısır somonlu mamada mısır yok ama şöyle bşr mantık yaparsak.Belli olan hayvansal ürün içeriği %31.Hamsi unu karidenunu ve hidrolizs tavuk ciğeri eklersek bu oraz en fazla %40 a çıkar.Bu da %60 pirinç bezelye bira mayası Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum maddelerinden oluşuyor demek.Yanlış bir mantık olabilir ama söylemek istedim.