Brit Care Yeni Seri Temin

elifemekci

Merhabalar. Brit care’in yeni serisini internet üzerinden güvenle temin edebileceğim siteler varsa önerebilir misini? T r e n d y o l dan alıyorum genelde mamaları ama orada bulamadım. Büyük paket almayı düşünüyorum(kitten). Sitelerin çoğunda arama yapınca brit premium çıkıyor veya crazy denen eski serisi. Teşekkür ederim🌸

5 CEVAP

starthebudgie

********* güvenilir.Ben alışveriş yapmadım ama genel olarak kullananlar memnun.

https://www.*********.com/urun-yorumlari

Buketbayraktar

Buradan alabilirsiniz. Yanında gönderdikleri hediyelerle çok makul oluyor. Bi de ertesi gün elime geçiyor. Fiyatlar tüm sitelerde aşağı yukarı aynı

starthebudgie

https://www.*********.com/brit-care-kitten-bagisiklik-guclendirici-tavuklu-yavru-kedi-mamasi-7-kg?gclid=Cj0KCQiA-OeBBhDiARIsADyBcE6011VkJhLTUyGYRhRtfFN65UqwAlBJEsgLWo6IfAhcppW3bF-RVrQaAnk5EALw_wcB

Evine mama ve pet mekan sitelerinde var

elifemekci

Çok Teşekkür ederim 🥰 bu iki siteden daha önce alışveriş yaptınız mı acaba?

elifemekci

Bu sitede 2 kg olanı bulabildim sadece ama tekrar bakayım teşekkürler :)