8 Aylık Kediye Kısırlaştırılmış Adult Mama Verebilir Miyiz?

habib37

Merabalar. Bugün bıçkın Eray'ı kısırlaştırdık. Henüz 8 buçuk aylık. İkinci ayından itibaren ProPlan'la besledik. Bugünden itibaren hemen kısırlaştırılmış kedi mamasına mı geçmemiz gerekiyor? Geçersek de proPlan'da kısırlaştırılmış yavru kedi maması yok bildiğim kadarıyla. Adult seçeneği gördüm. Onu verebilir miyiz? Bir ay eski yavru kedi mamasiyla idare edebilir mi?

3 CEVAP

Unabomberr

1 yaşına kadar kısırlaşsa da yavruya devam edilebilirmiş. Kilo problemli bir kedi değilse 3 ay daha yavru mama yese obez olmaz muhtemelen

Buketbayraktar

Normal mamayla devam edin ama ölçülü verin takip edin. Muhtemelen olmaz ama hızlı Bi kilo artışı gözlemlerseniz kısır mamaya geçersiniz

habib37

Çok teşekkür ederim sağ olun.