Uygun Kedi Maması Önerisi

Albayrak03

İçeriği fena olmayan ortalama uygun bi mama arıyorum nerdeyse hepsi pahalanmış 45 -55 TL arasında tavsiye edebileceğiniz bi mama var mı

21 CEVAP

Albayrak03

1.5 kg olan paketlerden fiyatı uygun 40 -50 gibi mesela bi mama lazım

starthebudgie

Dediğiniz kriterlere göre en iyisi mystic olacaktır

fettahaltuntas

en mantıklısı mystic gibi duruyor

Albayrak03

O zaman mystic alıyorum umarım pişman olmam zaten çok ta alternatifim yok

diablerose

kediniz yavru mu kısır mı dişi mi

Albayrak03

Yavru ama yetişkin mamasına adapte oldu

fettahaltuntas

kg başımı 45-55 tl yoksa 1.5 - 2 kg icinmi 45-55 tl?

Albayrak03

Ortalama 1.5 kg 40 55 arası bi şey arıyorum piyasa marka dolu hangisi güvenilir bilemedim tecrüben varsa öneride bulunursan çok iyi olur

diablerose

n&d nin 10 kiloluk mamalari var kilo başına 53 tl ye denk gelen

starthebudgie

Profine,brit care ve brit premium,sanabilme,bozita,nd ancestral grain

starthebudgie

Sanabelle

Albayrak03

10 kg lar çok pahalı fazla alıcak maddi imkanım yok şuanda

starthebudgie

Eğer küçük paket ve bu fiyat istiyorsanız mystic uygun olabilir.1.5 kilosu 35 tl olarak satılıyor.Felicia diyeceğim ama 2 kilosu 80 TL ye satılıyor onun.

Albayrak03

Mystic ile purina friskies karşılaştırdım friskies market maması ama sanki mystic ten içeriği daha iyi bilemedim o yüzden

fettahaltuntas

purina friskes felan uzak durun bu mamalardan