******** Felicia

starthebudgie

Bi Kaç ay önce pet bu rada sitesinden felicia 12+2 kg somonlu yetişkin mama almıştım.Paketler kapalıydı kesinlikle.Mamanın taneleri sitedeki ve paketteki gibi balık şekilli değildi.Resimde kuyruklu olan balık şekli bende kuyruksuzdu.Sitede mama üstü yağsız gibi görünmesine karşın benim aldığım mama yağlı gibi parlıyordu.Sizin kullandığınız felicia mamada böyle mi?

3 CEVAP

starthebudgie

Evet yavru mama bende denemiştim uyuyordu şekil.Ama yetişkin somonlaysa taneler balık şekilliyken bendeki balığın kuruğu yoktu.Petburaada siteside güvenilir aslında.Pakette kapalıydı.

Renklipati

Aslında doğru,bende şimdi farklı siteden baktım paket te balık şekli fakat mama kuyruksuz tavşan kafası gibi demekki yetişkin somonlu şekli böyle

Renklipati

Resim yok, fakat bende felicica yavru kedi tavuklu hamsili olandan kullanıyorum paket üzerinde ki resimle mama şekli aynı tıpkı petibör bisküvi şekilde küçük kare paket resmiyle uyuşuyor sizinki kafamı karıştırdı