Kedinizin Dişlerini Kaç Günde Bir Fırçalıyorsunuz?

Policlal

Yedim her gün yaş mama yiyor. Haftada 1 dişlerini fırçalıyorum bazen de crystalini pamuğa sıkıp dişlerini siliyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz? Yeterli mi emin olamıyorum haftada 1. Veteriner daha fazlası tahriş eder dedi

6 CEVAP

tyguler

Ben de bir soru sordum crystalinle fırçalanıyor mu ve illa kedi diş fırçasıyls mı fırçalamalıyım yoksa pamuğa temiz bir beze sıkıp da fırćalanabilir mi
Szi biliyorsanız lütfen cevap verin

fettahaltuntas

ben bimden 1 tl ye aldigim bebek yumusak dis fircasiyla gercekten asiri yumusak birazcik uclarindan aldim kestim fircanin ve hergun uzerine crystalin fıstatıp firçalıyorum. Yavruluktan beridir yaptığım icin garipsemiyor hatta odul mamasi verdigim icin fircalamadan sonra kafasinda guzel seyler olusturdu sanirim ve zorluk cikarmiyor. Oyun zamaninda bazen zorluk cikartiyor o zaman saliyorum aksama felan fircaliyorum her gun dis fircalamak cok onemli dis bakimida cok onemli kedilerde.

Policlal

???

fatma_nur42

haftada 1 yaş mama konservesini bitirdiği akşam fırçalıyorum

Benim kedim fırçalamaya izin vermiyor ben haftada iki defa bazen bir defa dişlerini crystalinle bir güzel siliyorum

fatma_nur42

bu arada pamukla diş fırçalanmaz 5 10 tl ye satılıyor ebebek te falan parmak fırçaları