Kısırlaştırma

Muffin806

1 yaşında scotish dişi bir kedim var kısırlaştırmayı düşünüyorum fiyat aralıkları hakkında bilgi verebilir misiniz? Ve eve halıya vs çiş yapma sorununu çözer mi ? Normalde de yaparken kızgınlık dönemlerinde bu durum sıklaşıyor

2 CEVAP

tyguler

Bayaģı büyük bir kısım koku bırakmayı kesiyor bazen nadiren bazı kediler koku bırakmaya devam ediyor.

starthebudgie

Sadece kısırlaştırma değilde testlerle beraber 750-1000 TL arası.Çevredeki veterinerlere sorum