Diş Fırçalamak İçin Crystalin?

tyguler

Normalde kedimin dişlerini fırçalamıyordum ama artık haftada 2-3 kere falan fırçalamaya karar verdim.
Crstalin sprey ve kedi diş fırçası ile fırçalam yeterli mi
Ve nasıl fırçalayacağım daha önce hiç bi hayvanın dişini fırćalamadım

5 CEVAP

Policlal

https://ty.gl/vdca5shu biz bunu kullanıyoruz

tyguler

???????

tyguler

Crystalin kullanmayı düşünüyorum da ben kullanan var mı

fettahaltuntas

ben kullaniyorum vet hekimim tavsiyesi uzerine tadi su gibi oldugu icin hayvan pek zorluk cikartmiyor

tyguler

@frttahaltuntaş diş fırçasına sıkıp mı fırçalıyorsunuz yoksa başka şekilde mi bazı diş bakım şeyleri suya koyuluyormuş öyle bakım yapıyormuş