Bu İçerik İyimi Ona Göre Alacağım Siz Ne Kullanıyorsunuz Multivitamin

tyguler

Merhabalar,
Bileşimi: Malt extract (1.1.18) 550gr/kg, oat flour 150gr/kg, herbal oils 156gr/kg, sodium benzoat: 2gr/kg potassium sorbate 2gr./kg, deionized water 77gr/kg,MOS 1gr./kg, VitaminA200000 I.U, VitaminD3 10000 I.U, VitaminE1 9000mg/kg, Vitamin B1 3,700mg/kg Vitamin B2 11000mg/kg ,Vitamin B3 10000mg/kg, VitaminB5 3000mg/kg, Vitamin B6 11000mg/kgVitamin B7 7000mg/kg, Vitamin B8 7000mg/kg, Vitamin B9 2000mg/kg, Taurine 4400mg/kg, Vitamin B12 8000mg/kg, Vitamin C 300mg/kg, Magnezyum 1000mg/kg, potassium 1000mg/kg, calcium 5000mg/kg, phosphorus 1000mg/kg, E2 potasyum iyodid 1900mg/kg, E5 manganese sulfate tetrahydrate 1790mg/kg,E1 glycine-iron chelate, hydrate 9200 mg/kg
Bu içerik iyi mi yani kedime multivitamin olarak bunu cersem yeterli mi başka bir şey daha vermem gerekir mi
Bu içerikte l-carnitin yok ama zaten mamasının içeriğinde var

7 CEVAP

duman_cat_world

Valla garip ama postu 5 ay sonra gördümmm 😅😅 Hâlâ bu sorunun cevabına ihtiyacınız var m bilemiyorum ancak cevap vereyim.

BioFeline kedi vitamin macununun içeriğini paylaşmışsınız. Ve evet, kaliteli bir üründür kullanılabilir. 😊😊

Esenlikler dilerim. 🍀🍀

Palyaco

Fena deyil içerik kullanabilirsiniz

kuruvasan

Hangi vitamin macunu bu ?

deniznergis

kedinizin gerçekten ihtiyacı varmı bu macuna bende bu sitenin yolladıgı bütün macunlar duruyor vermiyorum malt dışında karacigerini gereksiz yere yormamak için.

tyguler

@dumancatworld 😅 tesekkurler. artık ogrendim bu konuda bana gereken bilgileri daha gerek kalmadı ama yine de tesekkur ederim.

tyguler

???????

tyguler

Kimsenin fikri yok mu