Kısırlık Ameliyatı Dikişleri

syuhel

Kısırlık amleiyati sonrası dikişler ne zaman alınır veya kendisi mi düşer?
Ortalama tahmini kaç gün sürer? ( Dişi kedi 1 yaşında)
Tahmini ne zaman hoplayip zıplamaya oynamaya başlar ?

Ve/veya

Veterinere götürüp dikişlerin aldıklarında tekrar onun icin para alacaklar mi? (Alacaksa tahmini ne kadar)
Dişi kedi kısırlaştırma o kadar ucuz bir şey değildi çünkü .

Kısırlaştırılmis kedi bakmak beni biraz strsse sokuyor bir sey olacak diye .

2 CEVAP

Frdvsty

Eğer alınacak türden dikiş atarlarsa 1 hafta sonra gidip dikişlerini aldırıyorsunuz. Şahsen ben öyle yaptım. Ekstra bir ücret ödemedim dikişleri aldırmak için. Benim kedim anesteziden ayılır ayılmaz atlayıp zıplamaya başladı hiç acısı yokmuş gibi olan da tabii ki bana oldu sürekli peşimde dolandım. Bende çok stresliydim yaptırmadan önce ama beklediğinizden daha az stresli bir süreç. Benim kedimde 1 yaşındaydı ve veterinerim iyi ki getirdin rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış daha zorlu bir ameliyat gerekebilirdi dedi. Oyüzden ertelemeden yaptırmanızı öneririm.

syuhel

@frdvsty kedi kısirlastirildi . Bana 4 5 gun sonra gelecek . O surede ne yapmaliyim geldigind eo yuzdem