Kısırlaştırdiktan Kaç Saat Sonra Yemek Vermeliyiz?

habib37

Birkaç sitede gördüm fakat bilgiler farklı. Veteriner "12 saat sonra verebilirsiniz." derken bazı siteler "bir gün sonra verin" diyor. Ne yapmalıyız?

4 CEVAP

mihriii

veterineri dinleyin bence bir gün çok fazla

Uzmo

Veterinerinizin onerdigini uygulayin bence, operasyona anesteziye falan gore degisebiliyor olabilir diye dusundum oneriler. Bize 7-8 saat sonra verebilirsiniz demislerdi

Andrea

Akşam 6 gibi ameliyat olup ertesi gün sabah 10 gibi mama yemişti kızım. 24 saat çok uzun bir süre.

maxleo234

Yaklaşık 10 saat sonra verebilirsiniz kendine gelip yürümeye az çok başladıysa eğer hala ayakta durmakta zorlanıyorsa biraz daha kendine gelmesini beklemenizi tavsiye ederim mama boğazında kalabilir