Yaz Ayı Evde Sıkılır Mı

Kzcbusra

Merhabalar öncelikle benim kedim eskiden eve girip çıkıyodu ama baktık olmuyo kısırlaştırıp eve aldık kışın tabi aktif değil uyuyodu sürekli ama havalar ısındıkça daha böyle aktif olmaya başladı böyle sürekli camlardan bakıyo falan hani klasik bi soru ama evde acaba sıkılıyo mu ya yani bi dusumuyorum o kadar risk varken ( araba çarpması falan) evde daha rahattır ama işte üzülüyorum bazen belki bi kardeş sahiplensek sıkılmıycak gibi ama oda suan mümkün degil yani soracagım sey sizinkikerdemi boyle yazın hep camlarda mı takılıyo yoksa sıkıkuyo mı acaba ne yapmam lazım

3 CEVAP

tyguler

Benimki de camdan seyretmeyi seviyor ama dışarıya çıkmaktan nefret ediyor. Ve bence kendi kendine gezmesi tehlikeli. Kuzenimin kedisi heo dışarıda geziyor 3 gün boyunca kayıptı korktuk evde durması daha saģlıklı bence. Ama çok istiyorsa günde 1 saat falan tasmayla yürüyüşe çıkarın.

Kzcbusra

Yürüyüşe çıkarmayı uygun bulmuyom ya kediler cok fazla var bizim burda ve hastalık kapmasından cok korkuyorum ama dedıgınız gibi bencede evde olması daha iyi ama bir kardeş sahiplenmeyi cok istiyorum ama suan ailemle yasadıgım için olamaz herşadw çunki bir gelirim yok ve iki kedi ağır gelir heralde😔

mihriii

benimki de camdan dışarıyı izler hep dışarıdan çok daha iyidir bence evde olması