Kaliteli Ve Sağlıklı Kuru Mama

kittenlove01

arkadaşlar ben şu an kedim için royal canin mama kullanıyorum ama içeriğinden dolayı değiştirmek istiyorum. aynı fiyatlarda daha sağlıklı ve içeriği iyi olan bir mama önerebilir misiniz?

4 CEVAP

tyguler

Üstüne biraz daha koyup nd alabilirsiniz.
Benim kedime felicia kısır somonlu veriyorum. Duğer mamalarını bilmiyorum ama kısır somonlusundan memnunum. Yanında da haftada birkaç kere multivitaminle bence iyi oluyor.
Bu arada siz multivitamin maltta falan hangi markayı tercih ediyorsunuz ben de şu an iyu bir marka arayısı içerisindeyim.

schembri2

Taste of wild deneyebilirsiniz

pongul

Fitmin

kittenlove01

@tyguler malt ve vitaminde gimcat kullanıyorum benin kızım çok seviyor