Brit Care Kullanan Yok Mu?

brit care kullanan var mı memnun musunuz tuvalet kokusu oluyor mu

1 CEVAP

Brit care in tavşanlısını kullandık kısır kedi maması. Sevmedi mecburiyetten yiyordu. Çok ishal oldu 10 günde geçmeme rağmen. Dedim biraz daha kullanıyım alışır belki 2 hafta daha kullandım ishali hiç geçmedi. İshal olduğu için koku da oldu. Brit in kitten ını da diğer kefime kullandım ishal yapmafı ama egzama oldu sanırım tavuklu olduğu için. Diğer kedime mattisse kısır somonluya geçtim hemen düzeldi ishali çok şükür. Ama sizinkine iyi gelir belki bilemem