Kedim Yemek Yemiyor Ve Sürekli Uyuyor Ne Yapmalıyım Nolur Yardım Edin

Miyav123

Acil cevap ne olur

8 CEVAP

kedilikizzz

İğneleri dışında mama için veterinere götürmeye gerek yok. Siz alın bir şırınga ve püre halinde yaş mama o istesin istemesin yemek saati gelince sıkın ağzına zorla. Bu durumlarda yemek yiye yiye kendilerine geliyorlar. Aynı şekilde su da içirin. Geçmiş olsun

Miyav123

3.5 aylık kuru mama yiyiyor. Veterinere görürdük şırıngayla ağzına mama verdi

patili

hatırladıgım kadarıyla sizin kedi sanırım bacagını incitmişti. sadece yemek yemiyo derseniz insanlar yardımcı olamazlar. daha detaylı yazın durumunu

Reyyanhan

Normal bir durum değil .

meminkoroglu

Yemede içmede sorun var mı peki

Reyyanhan

Kediler çok uyur zaten . Ama yemek yememezlik yapmazlar

Reyyanhan

Kediniz kaç aylık ne kadar yiyor

Elviss

bence götürmekte fayda olabilir herhangi bir hastalık belirtisi olabilir.