Kafasını Çarptı

baddem

Kedim koşarken kafasını ayakkabılığa çarptı ve sonra fark ettim ki gözünün üstü kızarmış. Biraz bıraktım oraya partisini sürttü sık sık ve iyice kızardı şimdilik daha beter yapmasın diye yakalık taktım. Ne yapmam gerek yara kremisürülür mü?

7 CEVAP

savagemouse

Veterinere resim atın bence

tyguler

Veterinere sorun kötü olmuş geçmiş olsun

baddem

Şimdi aradım veteri eczaneden almam için krem ve damla verdi. Daha sabah yakalığından kurtuldu demiştik ama tekrar takmak zorundayız :(

Haceli

Deri teremicem kıremi kullana bilirsiniz ama daha iyisini. Veterinler bilir

cerenruya

Teramycn sürün bence

cerenruya

Umarim toparlar bir an once cok gecmis olsun

Akitanya

Ahh çok kötü olmuş yaa, geçmiş olsun :( böyle durumlarda ne kullanmanız gerektiğini veterinere sormak en iyisi.