Crystalin Nasıl Kullanılır

tyguler

Diş bakımı için illa fırćalamak mı lazım yoksa suya katmak yeterli mi trend.yoldaki satıcı suya katmak yeterli demişti sizin düşünceleriniz neler

5 CEVAP

Policlal

Diş bakımı için evet fırçalamanız gerekli. Ben suyuna katmıyorum. Direk ağzına diş etlerine sıkıyorum. Pamuğa döküp gözlerini, burnunu, kulak dışını, çene altını vs de temizliyorum

tyguler

Pamukla diş fırçalanıyor mu.

tyguler

Siz dişlere sıkıp sonra pamukla ovuyor musunuz yoksa yanlış mı anladım

DoraFiko

Sularına hiç katmadım. Çocuk diş fırçası ile yada gazlı beze sıkıp temizliyorum ben dişlerini. Sularına katmanın yeterli gelceğini sanmıyorum

tyguler

DoraFiko ben de sudan içtiği şeyin nasıl dişine bakım yapacağinı anlamadım o yuzden sormuştum. Marketten bi fırça alıp temizlerim dişlerini.
Teşekkürler.