Hangi Sitelerden Alışveriş İçin Güvenli

Mika1881

Mama alışverişi yaptığınız siteler var mı ? Diğer sitelere baktım fiyatlar daha uygun ama güvenemediğim için alışveriş yapamadım.

12 CEVAP

tyguler

Ben bir tek trend.yol ile petlebiden yaptım ikisi de sıkıntısız geldi

Findikthecat

Tren-dyoldan mama degilde diger esyalarini aliyorum tabi yulsek puanli olan ve sizde puanlari ve yorumlari okuyarak alabilirsiniz.
Mamayida buradan aldim birkac kere guvenilir bi sorun yasamadim.

Renklipati

Mamayı ve kumu genellikle t r e d y o l yada he psi bur arada oradan yapıyor gayette güvenilir oluyor oralar fiyatları da indireme giriyor

Mika1881

Mamayı bende burdan aldım fakat ********da yada diğer petlebi gibi sitelerde daha uyguna satılıyor ama güvenemedim 🤷🏻‍♀️

diablerose

https://www.petgro ss.com.tr/ henüz almadim ama ben bu siteye güveniyorum. cunku ankaranin en nezih caddelerinden birinde (tunalı hilmi cad.) koca bi dukkanı da var. elimdeki mamalar bitince burdan almayi dusunuyorum

aysekrzm

marka. mama'dan aldım bir kere yanında hediyelerle geldi. bu siteden de aldım çok hızlı geliyor kargolar. trend. yol'a da mama konusunda güvenemiyorum.

mihriii

p e t z z s h o pdan mams almıştım ben güvenilir

blue_hpood

mama aldığım zamanlar ben özellikle mama satışına ve hayvanlara yönelik sitelerden almaya çalışıyordum. hepsine de üyeydim. pek alışveriş yapma şansım olmadı ama bana güvenilir gelmişlerdi. birkaçı: *********, kargomama, *********, **********. bir bakın dilerseniz, güvenilir gelirse alabilirsiniz. sorun çıkacağını sanmıyorum:)

Mika1881

Cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim ☺️😽

deniznergis

********* ,********* ,petlebi fiyatları karşılaştırıp uygun olandan alıyorum

deniznergis

*********

Ben e vi ne mama dan ve ko lay ma ma dan alışveriş yapıyorum. İkisinden de çokça yaptım sorunsuzdu