Viyo Reinforces

deniznergis

viyo reinforces kullanan arkadaşlar varmı aramızda bagışıklık güclendirici çok tavsiye edilen bir ürün fakat tecrübe etmedik

9 CEVAP

melist35

reinforces sadece probiyotiktir. bağışıklık yükseltsin iştah açsın istiyorsanız recuperation kullanabilirsiniz, hem probiyotik hem vitamin olarak güçlü bir formülü var. ölüyü diriltir diyebilirim :)

Canann61

Benim kedim kanlı kaka yaptığı için doktorum dün verdi 1 gün icirdim tok karnına vermiştim ikinci gün icirdigimde aç icirdim kustu 3 kez ondan mı bilmiyorum şuan klinikte gözetim altında ama doktorum Viyo kullansın toparlanır demişti veterinerlerde tek tek satılıyor hepsini alamazsaniz

DoraFiko

Biz kullandık kedim bulduğumda çok küçük ve hastaydı. Gözle görülür etki gördük. Ayrıca probiyotik etkiside var. Ben öneririm.
Hatta kedilerime yine kullanmak istiyorum ama fiyatı bayağı arttı. Ben 2020haziranda 80e almıştım

Canann61

Yani ben aç karnına verdim ilk gün tok karnına içtiğnde bir şey yoktu doktorumuz diş çıkardığı içinde kusabilir demişti yarısını icirirsiniz günde korkarsaniz sever içti ilk gün kakaolu süt gibi kokuyor bence almalısınız

deniznergis

kusmaya karşı veterinerimiz zoovital verdi fakat kusması devam edince vermeyi bıraktım ,mama degiştirdim şu an 3 gündür iyi tavsiyeniz için teşekkür ederim@canann61 @DoraFiko

Canann61

Bir de dikkat edin onların bölümleri var yavru kediyse kitten yazani almalısınız

yokistead

Bağışıklık arttırıcı ve iştah açıcı özelliği var. Bende kullanmıştım ve gerçekten faydasını gördük. Yarım yarım da verebilirsiniz. Ben yarım olarak 14 gün kullanmıştım.

melist35

kusma yapacağını sanmıyorum. civardaki veterinerleri arayın, oralarda daha ucuz oluyor

deniznergis

bir sitede buldum 7 tanesi 150 tl civarı kış aylarında kullanmam gerektigini söylediler iştah açıçı diye ama kusma yaparsa alıp çöpe gitmesini istemem gerçekten.