Mamacı Teyze

baddem

Merhaba mamacıteyze diye bir site gördüm fiyatlsr daha uygun geldi saha önce alışveriş yapan var mı ve güvenilir mi?

4 CEVAP

Merkan

Evet en son mamayı oradan almıştım ben ama ********da da var bu satıcı öyle olunca ödeme kısmını bilemediğimden kendi sitesinden değilde ********dan aldım memnun kaldım indirimi yakalayabilirsem tekrardan farklı aromalısını alıp stok yapacağım

Merkan

T r e n d y o l demek istemiştim :)

baddem

Tamamdır teşekkürler

suledoruk

Ben çoğunlukla oradan alışveriş yapıyorum çok hızlı ve orijinallik konusunda güvenilir. Tavsiye ederim