Sizce Bu Doğru Mu

ruthiees

ben kedime haftada 3 kez fln küçük porsiyonlarla işte haşlanmış tavuk veya yağssız fırından balık fln içinden kemik vs. ayırıp veriyorum hatta dün ciğer yedi biraz ama sizce bu mu daha sağlılkı yoksa yaş mama mı

5 CEVAP

fatmanurxak

Yağsız, tuzsuz, bahartsız olduğu durumda satılan bütün yaş mamalardan daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

Superisi814

Ben yaş mamalari daha cok kendim hazirliyorum zaten tipki sizin gibi..Konserve yaş mamadan daha sağlikli olduğuna inaniyorum.Kuru mamayla karşilaştirilamaz bile ..Elimden gelse sadece bu yöntemi kullanicağim.🐾🐱

blue_hpood

bana sorarsanız kuru mamadan çok daha sağlıklıdır:)

Gogomi

Bende aynisini yaptım ama kedim şuan mamayı red ediyor :( vermeyi düşünmüyorum uzun süre

aigenc

Yaş mamaların büyük bir çoğunluğu gerçek et içermiyor. Yaptığınız gayet doğru fakat çok abartmamakda fayda var. Mazallah, kuru mamasını ret edebilir :)

Arasıra kediler için sağlıklı olan sebzeleri haşlayıp verebilirsiniz. Mesela benim kedim haşlanmış balkabağını çok seviyor, sebze kediler için gerekli.

İyi günler

ฅ^•ﻌ•^ฅ