Prochoice Ve Vancat Çağatay Ürünü

starthebudgie

Paylaşmak istedim.Prochoice ve vancat mamalarını çağatay pet food üretiyormuş.(BonaCibo ile içerik bu yüzden aynıymış)

Kaynak:https://youtu.be/nYqrbQ_-bn4

9 CEVAP

minky

Bilgi için teşekkürler🙏.

Akitanya

Teşekkürler😊

Vancat'i Çağatay üretiyor olabilir ancak prochoice yurtdışında üretiliyor. Veya Felicia da Çağatay tarafından üretiliyor olabilir çünkü onun da içeriği aynı.

starthebudgie

ProChoixe i hangi firma üretiyor peki biliyor musunuz?

Prochoice Atlaspet tarafından ürettiriliyor ancak üreten firmanın tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Atlaspet ile görüştüğümde Royal Canin'in yan fabrikalarında vb üretildiğini söylediler(iyi bir şeymiş gibi).

Kısaca prochoice'i boşverin derim. Sitelerindeki içeriği geçtim paketleridekini bile güncellemeyen yanlış içerik veren bir firma. Görüştüğüm yetkili de diyor ki, Türkiye'deki firmalar yanlış içerik yazıyor. Yanlış içerik yazan onlar halbuki :D

Andrea

Neredeyse bütün mamalar Çağatay petfood a ait sanirim. Bestpet de orada üretiliyor 🙄

starthebudgie

Çağatay pet food çok büyük bi firma.Zaten 3 büyük üretici var.Lider çağatay hemos.Bazen efeffe firmada çıkıyor ordan burdan.