Kedi Vitamin

ilknrdaisy

Merhabar gimcatın kedi ödül cubuklarini kullanan var mı? Ne işe yarıyor? Ve kediniz severek tuketiyor mu? Ayrıca gimcat vitaminlerden hangisini ne sıklıkla kullanmaliyim ?

9 CEVAP

ursaminor

Bizim kız bayılıyor bu sticklere ya ne acaip bir yaratık... Dolabın kapağını ezberlemiş, dolap kapağı sesi duyunca korku filmlerindeki gibi arkanı döndüğün anda bir çift göz görüyorsun :D
Sanıyor ki dolap her açıldığında stick gelecek. Pavlov'u onadık resmen ahahah
Bardak alamıyorum yahu dolaptan..
4 aylıktan sonra 1 yaşına kadar günde yarım veya 1 stick verebilirsiniz diyor pakette. Sonrasında günde 1-2 stick yazıyor. Ama bu elbette sizin beslenme düzeninize de bağlı. Zira bunlar ilave besinler.
Eğer yeterli besleniyorsa, bunları ödül gibi bir şeyler öğretmek için kullanabilirsiniz.
Ton balıklısında omega3 olduğundan ben onu tercih ediyorum almayı. Ama yeme konusunda dediğim gibi Fıstık hepsini seviyor. pis boğazlı :D

patili

benim kedim severek tüketmiyor nedense.

ygzkptn

Petlebide ve *********.com da var

yasement

onu mu sormuş

Reyyanhan

Çubukları sevmiyor hiç. Gimcat in baby paste sini ve muktivitamini ayrıca maltini alabilirsin . Bu 3 u olmazsa olmazlardn

Reyyanhan

Ben hiç biri ne birşeyler öğretmi yorum

ilknrdaisy

Bende bir seyler ogretmek icin degil bi yarar sagliyor mu diye merak ettim kedim 1.5 yaşında bu arada :))

ursaminor

Çubuklar genel olarak vitamin ve taurin içeriyorlar. Dediğim gibi ek besin bunlar. Mesela mamanızdaki taurin oranı düşükse vermelisiniz.
Kombinasyon oranı çok yüksek kedilerin beslenmesinde. Kafayı kırıyor insan dengeyi tutturmak için.
Sitelerde zaten her bir ürünün neye yaradığı yazıyor. Kimisi tüyler, kimisi kaslar, kimisi sindirim sistemi, kimisi dişlere iyi geliyor.
Önemli olan sizin neye ihtiyaç duyduğunuz aslında :)

ursaminor

Ha yarar sağlıyor mu? Biz kullandığımız gimcat ürünlerinden maksimum fayda sağladık/sağlamaktayız diyebilirim.